Громадські слухання

Громадські слухання

Громадські  слухання

Антонівська  сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації:  

   «Генеральний план села Антонівка, Уманського району, Черкаської області»

       «Генеральний план села Антонівка » розроблено на виконання рішення сільської ради від 29.04.2017  року № 47-5/УІ «Про Програму розроблення містобудівної документації села Антонівка на 2015-2016 роки» та рішення від 23.12.2016 № 14-7/ VІІ «Про внесення змін до рішення сільської ради                                                                       від 29.04.2015 № 47-5/VІ «Про Програму розроблення містобудівної документації села Антонівка на 2015-2016 роки»» , згідно  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів,  а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Замовник  проекту:  Антонівська сільська рада.

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас-Аеро»,   м.Київ.

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Антонівської  сільської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний: Баюк В.М. – сільський голова

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 19 жовтня 2017 року  за  адресою:   20373, Черкаська обл. Уманський р-н., с. Антонівка, вул. Вишнева,1

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із   зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація «Генерального плану села Антонівка будуть проходити 20 жовтня 2017 року  о  10.00  год. в приміщенні Будинку культури                   с. Антонівка, вул. Шкільна, 9.